С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

Адрес: 423252, Российская Федерация, Республика Татарстан, г. Лениногорск, улица Морякова, дом 10
E-Mail: len_sch_5@mail.ru, госпаблик: https://vk.com/len_sch_5
У нас учат: 36 педагогических работников

Туган телләр көне

Опубликовано: 21.02.2019

Бүген, 21 февраль көнне Туган телләр көне кысаларында 7М сыйныфында “Телләр белгән, илләр белгән” тема астында викторина уздырылды. Укучылар төрле кызыклы күнегүләр ярдәмендә иҗади фикерләү сәләтләрен үстерделәр. Викторина барышында тел белеме буенча көч сынаштылар. Укытучы: Мурадымова Д.Ф.