Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Средняя общеобразовательная школа им. Г.Г.Гарифуллина с.Ядыгерь» Кукморского муниципального района Республики Татарстан/Татарстан Республикасы Кукмара муниципаль районы муниципаль бюджет гомуми белем учреждениесе «Ядегәр авылы Г.Г.Гарифуллин исемендәге урта гомуми белем бирү мәктәбе»

Адрес: 422124, Республика Татарстан, Кукморский муниципальный район, с.Ядыгерь, ул.Школьная, дом 11а
Телефон: +7(843)-644-01-05
E-Mail: Sydg.Kuk@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "СОШ с.Ядыгерь"
Руководитель: Нуриев Рамис Расимович

Доска объявлений/ Белдерүләр тактасы

11 ноября состоится  «Географический диктант»

15 ноябрьдән Бөтенроссия олимпиадасының муниципаль этабы башлана. Катнашучыларга уңышлар телибез!

Оценка качества оказываемых услуг образовательной организацией

21 нче октябрь  көнне 13.00 сәг.тә мәктәпкүләм ата-аналар җыелышы була. Хөрмәтле ата-аналар җыелышка рәхим итегез!

Хөрмәтле укучылар!

“Көзге бал” бәйрәме якынлаша, барыгызның да актив катнашуыгызны сорыйбыз.

17.10.13

5-7 сыйныфлар

Җаваплы: 7 сыйныф

18.10.13

1-4 сыйныфлар

Җаваплы: 3 сыйныф

8-11 сыйныфлар

Җаваплы: Тантаналы өлеш -  10 сыйныф

Дискотека- 9, 11 сыйныфлар

Программада

I.  Тантаналы өлеш

II. Музыкаль конкурслар:

1.     Инсценировка

4.     Экибана

2.     Көзге пирог конкурсы

5.     Табигый материаллардан панно (рамка эчендә)

IV. Йомгаклау.

14 октябрь көнне 13.00 сәгатьтә IX сыйныфта ата аналар җыелышы була. Рәхим итегез!

14нче декабрь көнне мәктәптә ОБЖ һәм физкультура буенча катнаш эстафета үткәреләчәк. Катнашырга теләүчеләрне 14нче бүлмәдә (спортзал) көтәбез.

16нчы декабрь көнне мәктәбебездә Туризм буенча район ярышлары үткәрелә. Ядегәр мәктәбенә ярышка рәхим итегез.

27 нче сентябрь көнне мәктәбебездә Өлкәннәр көне үтәчәк. Бәйрәмгә рәхим итегез.

28 нче сентябрь көнне ата-аналар җыелышы булачак. барлык ата-аналарны җыелышка чакырып калабыз.

Внимание! Заявления в 1 класс на 2013-2014 учебный год принимаются с 1 марта 2013 года

(приказ МО №107 от 15.02.2012)

_____________________________________________________________________________________________________________

Список федеральных конкурсов и программ, за счет которых возможно получение премий, стипендий и грантов