С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

Муниципальное казенное учреждение «Управление образования Исполнительного комитета Заинского муниципального района Республики Татарстан»

Адрес: 423520, Республика Татарстан, город Заинск, улица Крупской, дом 6
Телефон: +7(855)-587-08-13
E-Mail: zairoo@mail.ru
Короткое название: МКУ "Управление образования Исполнительного комитета ЗМР РТ"
Руководитель: Сафаргалиев Эрнст Раисович

Новости Управления образования

Ваши успехи - гордость семьи, школы, района!

Опубликовано: 12.01.2022

Сезнең уңышларыгыз-гаилә, мәктәп, район горурлыгы!

2022 елның 10 гыйнварыннан мәктәп укучыларының республика олимпиадалары старт алды. Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгының «Республика олимпиада үзәге» базасында Татарстан Республикасы гомуми белем бирү оешмаларының 8-11 сыйныф укучылары өчен физика буенча «Олимпка юл» республика олимпиадасының йомгаклау этабы узды. Олимпиадада катнашу нәтиҗәләре буенча түбәндәгеләр призлы урыннар яуладылар: 7 нче урта мәктәбенең 11 нче сыйныф укучысы Кошенков Дмитрий, 6 нчы мәктәпнең 9 нчы сыйныф укучысы Трофимова Екатерина һәм 10 нчы сыйныф укучысы Сабирова Алинә, 4 нче мәктәпнең 5 нче сыйныф укучысы Тимофеев Артем.

Физика буенча «Олимпка юл " республика олимпиадасының йомгаклау этабын әзерләгән укытучылар: Савин Анатолий Иванович, МАНШ балалар өстәмә белем бирү педагогы, Лукина Елена Рафаэловна, 4 нче урта мәктәпнең физика укытучысы, Курова Екатерина Александровна, 6 нчы мәктәпнең физика укытучысы, Габидуллина Рәфига Хаматкамаловна, 6 нчы мәктәпнең физика укытучысы, Ласточкина Марина Александровна.

Башка олимпиадаларда да уңышлар һәм җиңүләр телибез!