муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение "Сабабашская основная общеобразовательная школа Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422075, Республика Татарстан, Сабинский район, с. Сабабаш, ул. Школьная, д. 1
Телефон: +7(843)-624-45-39
E-Mail: sababashsaba@yandex.ru; Ssab.Sab@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Сабабашская ООШ"
Руководитель: Халимов Идеал Гаптельхамитович

Яңалыклар

Хэллоуин бәйрәме

Опубликовано: 31.10.2011

31 нче октябрь көнне мәктәптә 5-9 нчы сыйныф укучылары арасында Хэллоуин бәйрәме үткәрелде. Бәйрәмгә укучылар ныклап әзерләнделәр: куркыныч костюмнар тегелде, куркыныч ризыклар пешерелде, концерт номерлары әзерләнде, себеркеләр белән биюләр өйрәнелде, куркыныч хикәяләр сәхнәләштерелде. Инглиз теле укытучысы Зиннатуллина Дәринә Ринатовна укучыларга төрле кызыклы уеннар әзерләгән иде. Бәйрәм бик кунелле узды. Укучылар жюри әгъзаларын да  таң калдырды. 8 нче сыйныф укучысы Хөсәенова Илүзә хәтта директорны да куркытты.