Муниципальное бюджетное дошкольное образовательное учреждение «Детский сад комбинированного вида №82 «Подсолнушек»

Адрес: 423834, Республика Татарстан, г. Набережные Челны, пр-т Яшьлек, д. 1(52\03)
Телефон: +7(855)-259-29-21;+7(855)-259-61-88
E-Mail: mbdoy082@mail.ru
Короткое название: МБ ДОУ «Детский сад комбинированного вида №82 «Подсолнушек»
Руководитель: Исаева Резеда Салмановна

"Сакла" проекты

Опубликовано: 28.03.2021

«Сакла» проекты 4-11 яшьлек балаларда куркынычсызлык күнекмәләрен формалаштыруга һәм, нәтиҗә буларак, Татарстан Республикасы юлларында балалар травматизмын киметүгә һәм киләчәктә юл хәрәкәтендә закон тыңлаучан катнашучыларны тәрбияләүгә юнәлтелгән. Проект кысаларында бала «Куркынычсыз балачак шәһәре» интерактив белем бирү онлайн уены, «Сакла» мультимедияле укыту модульләре һәм «Дозорные дороги»мультфильмнары сериясе белән таныша ала.

Порталга ссылка