С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

• МБОУ «Средняя общеобразовательная школа №7» Бавлинского муниципального района РТ. Школа - центр компетенции в электронном образовании. Татарстан Республикасы Баулы муниципаль районы муниципаль бюджет гомуми белем учреждениесе "7нче санлы гомуми белем мәктәбе". Электрон белем бирүдә компетенция үзәге

E-Mail: bossh-7@mail.ru

Все школьные новости

Встреча с ведущим специалистом КДН Файдалы очрашу

Опубликовано: 21.12.2020

Алсу Музагитовна  провела беседу на тему « Вредные привычки».  В ходе встречи ребята  просмотрели и обсудили  обучающий видеофильм. Встреча прошла увлекательно и интересно.

17 нче декабрь көнне 5 нче Б сыйныфында Баулы муниципаль районының балигъ булмаганнар эшләре буенча комиссиясенең әйдәп баручы белгече белән очрашу узды. Шакирова Алсу Мөҗәхит кызы балалар белән “Начар гадәтләр” темасына әңгәмә уздырды. Очрашу вакытында балалар мәгълүмати видеофильм карадылар һәм шуның буенча фикер алыштылар. Очрашу кызыклы һәм мавыктыргыч үтте.