С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

• МБОУ «Средняя общеобразовательная школа №7» Бавлинского муниципального района РТ. Школа - центр компетенции в электронном образовании. Татарстан Республикасы Баулы муниципаль районы муниципаль бюджет гомуми белем учреждениесе "7нче санлы гомуми белем мәктәбе". Электрон белем бирүдә компетенция үзәге

E-Mail: bossh-7@mail.ru

Все школьные новости

Парламентский урок

Опубликовано: 19.02.2020

18 февраль  көнне 6б сыйныфында «Традицияләрне саклап, киләчәкне булдырабыз» темасына ачык Парламент дәресе үткәрелде. Укучылар алдында Баулы муниципаль районы депутаты Корбанов Кәрим Фәтхетдин  улы  чыгыш ясады. Үз чыгышында Кәрим Фәтхетдин улы Баулы районы депутатлар корпусының эшчәнлеге турында сөйләде. Балаларга мөрәҗәгатендә Кәрим Фәтхетдин улы ассызыклап түбәндәге юлларны  әйтте:“Нәкъ менә яшь буын безнең Ватаныбызның киләчәге өчен җаваплы  һәм  аның байлыгын,  аның данын арттырырга тиеш.