С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

• МБОУ «Средняя общеобразовательная школа №7» Бавлинского муниципального района РТ. Школа - центр компетенции в электронном образовании. Татарстан Республикасы Баулы муниципаль районы муниципаль бюджет гомуми белем учреждениесе "7нче санлы гомуми белем мәктәбе". Электрон белем бирүдә компетенция үзәге

E-Mail: bossh-7@mail.ru

Все школьные новости

XVII Межрегиональные юношеские научно-исследовательские чтения имени Каюма Насыйри Яшүсмерләрнең Каюм Насыйри исемендәге XVII Төбәкара фәнни-тикшеренү укулары

Опубликовано: 02.04.2019

Татарстан Республикасының «2014 -2021 елларга Татарстан Республикасы дәүләт телләрен һәм Татарстан Республикасында башка телләрне саклау, өйрәнү һәм үстерү» дәүләт программасын үтәү максатында, Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгы тарафыннан, Казан шәһәре Башкарма комитетының мәгариф идарәсе белән берлектә, укучыларны тикшеренү эшенә җәлеп итү, рухи кыйммәтләргә, милли мәдәният традицияләренә якынайту, сәләтле балаларны ачыклау максатыннан, 2019 елның 29 мартында яшүсмерләрнең Каюм Насыйри исемендәге XVII Төбәкара фәнни-тикшеренү укулары үткәрелде. Район данын безнең мәктәп укучысы Әхмәтова Амалия (җитәкчеләре Галимова Г. А., Абдрахманова Р. Я.) яклады.