С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

Адрес: 422006, РТ, Арский район, д. Апазово, ул. Советская, д. 28
Телефон: +7(843)-669-42-21
E-Mail: Sap.ars@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Апазовская СОШ"
Руководитель: Сибагатуллин Раушан Хакимович

Мероприятия

План мероприятий (дорожная карта) по созданию и функционированию Центра естественно-научной и технологической направленностей «Точка роста» МБОУ «Апазовская СОШ» Арского МР РТ

"ҮСЕШ НОКТАСЫ" ЯҢА МӨМКИНЛЕКЛӘР АЧА/ "ТОЧКА РОСТА" ОТКРЫВАЕТ НОВЫЕ ВОЗМОЖНОСТИ

30.09.2022  көнне Апаз урта мәктәбендә табигый-фәнни юнәлешле белем бирү үзәге ачылды.

Мәктәбебезнең химия, биология, физика кабинетларына Усеш ноктасы" ("Точка роста" ) проекты нигезендә ремонт ясалды, укучыларга белем алуда кирәкле җихазлар кайтарылды. Кабинетлар тантаналы рәвештә ачылды, кунаклар арасында  Арча муниципаль районы башкарма комитеты җитәкчесе Гатиятов Ренат Мансур  улы, Апаз авыл җирлеге башлыгы Котдусов Раушан Фарадис улы, Арча мәгариф идарәсе җитәкчесе урынбасары Калимуллина Зөлфия Риф кызы бар иде. Укучылар җылы, якты, заманча җихазландырырылган кабинетларда нык белем алырлар дигән теләктә калабыз.

30.09.2022 в Апазовской СОШ состоялось торжественное открытие Центра образования естественно-научной и направленности «Точка роста», созданного в рамках реализации федерального проекта «Современная школа» национального проекта «Образование».

Был произведен ремонт кабинетов химии, биологии, физики.