Адрес: 422870, РТ, Алькеевский район, с. Базарные Матаки, ул. 40 лет Победы, д. 1
Телефон: +7(84346)21-1-21
E-Mail: sch125016@mail.ru
Короткое название: МБОУ Базарно-Матакская гимназия имени Наби Даули
Руководитель: Яруллина Фарида Гусмановна
Год основания учреждения: 2001

Новости | Яңалыклар

Китапханә дәресе

Опубликовано: 18.01.2018

Бүген, ягъни 18 гыйнварда 4а сыйныфында китапханә дәресе уздырылды "Яхшы сүз-изге гамәлгә тиң" дип аталган дәрес кызыклы һәм оешкан рәвештә үтте. Китапханәче Сәйфуллина Р.К. тулы, эчтәлекле әзерләнгән. Балалар шәфкатьлелек, яхшылык турында булган белемнәре белән уртаклаштылар. Укучылар әлеге чарада теләп катнаштылар, аеруча презентация ярдәмендә күрсәтелгән сораулар аларда зур кызыксыну уятты.