Белем күтәрү курслары / Курсы повышения квалификации

Опубликовано: 27.03.2024

Балаларга кече яшьтән юл йөрү кагыйдәләрен өйрәтүдә нәкъ менә тәрбиячеләр нигез сала.Төрле уен,күнекмәләр,сәяхәтләр,әнгәмәләр,күңелле чаралар аша балаларның күңелендә калырлык итеп оештыра алар эшчәнлекне. “Умырзая” балалар бакчасының тәрбиячеләре Резеда Ильяс кызы, Миләүшә Роберт кызы һәм Эльвира Бәһрәм кызы Казанда үз белемнәрен күтәрәләр. Уку темасы: "Мәктәпкәчә яшьтәге балаларга юлда куркынычсыз тоту кагыйдәләрен укыту өчен заманча белем бирү технологияләре". Уңышлар Сезгә!

Именно воспитатели закладывают основы обучения детей правилам дорожного движения с раннего возраста. Они организуют деятельность таким образом,чтобы она оставалась на душе детей через различные игры, упражнения, путешествия, беседы, веселые мероприятия. Воспитатели детского сада “Умырзая” Резеда Ильясовна, Миляуша Робертовна, Эльвира Баграмовна повышают свои знания в Казани. Учебная тема: "Современные образовательные технологии для обучения дошкольников правилам безопасного поведения на дороге". Удачи Вам!