Районкүләм әтиләр советы семинары / Семинар районного Совета отцов

Опубликовано: 17.10.2023

2023 нче елның 17 октябре көнне Аккүз төп гомуми белем бирү мәктәбендә «Әтиләр – илнең терәге, гаиләнең йөрәге» дип аталган районкүләм әтиләр советы семинары булып узды. Әлеге семинарда Актаныш районы башкарма комитеты җитәкчесенең социаль мәсьәләләр буенча урынбасары Д.М. Әнвәрова, Актаныш районы «Мәгариф идарәсе» җитәкчесе Р.М. Шакирова һәм аның урынбасарлары Г.Д. Имамразыева, Ф.Ф. Гимадиева, методистлар, мәктәп директорлары, мәктәпләрнең әтиләр советы җитәкчеләре, «Актаныш таңнары», «Көмеш кыңгырау» газеталары  һәм «Мәйдан» журналы редакциясе хезмәткәрләре катнаштылар.

17 октября 2023 года в МБОУ «Аккузовская ООШ» прошел семинар районного Совета отцов «Отцы – опора страны, сердце семьи». В семинаре приняли участие заместитель руководителя Исполнительного комитета Актанышского муниципального района по социальным вопросам Д. М. Анварова, руководитель «Управление образования» Актанышского муниципального района Р. М. Шакирова и ее заместители Г. Д. Имамразиева, Ф. Ф. Гимадиева, методисты, директора школ, руководители советов отцов школ, сотрудники редакций газет «Актаныш таннары», «Көмеш кынгырау» и журнала «Майдан».