Олы ихтирамга лаек остазыбыз, ветеран укытучыбыз Әлфинур Нәҗметдин кызының олуг юбилее!/Круглый юбилей нашего уважаемого наставника, учителя-ветерана Альфинур Назметдиновны!

Опубликовано: 06.09.2023

2023 елның 6 сентябрендә, педагог һәм остаз елы кысаларында, Аккүз мәктәбе коллективы педагогик хезмәт ветераны Әлфинур Нәҗметдин кызы Авзалованы 80 яшьлек юбилее белән котладылар. Әлфинур Нәҗметдин кызы үз тормышын йөзләгән балаларга белем һәм тәрбия бирүгә багышлаган мөгаллим. Киләчәктә дә остаз укытучыбызга якыннарының игелеген күреп тынычлыкта, сәламәтлектә гомер кичерүен телибез.

6 сентября 2023 года, в рамках Года педагога и наставника, коллектив МБОУ «Аккузовская ООШ» поздравили с 80-летнием юбилеем ветерана педагогического труда Авзалову. Альфинур Назметдиновну. Альфинур Назметдиновна посвятила свою жизнь воспитанию и любви сотен ребят. Желаем нашему учителю-наставнику и впредь жить в мире и здоровье, пользуясь добротой близких.