Август педагогик конференциясе - Августовская конференция педагогических работников

Опубликовано: 31.08.2023

Август кинэшмэсе кысаларында “Татарстан Республикасы Мәгарифтәге казанышлары өчен” күкрәк билгесе белэн Актанышның 1 нче санлы мәктәбеннән Хуззятов Илназ Наил улы; Татарстан Республикасы мәгариф һәм фән министрлыгынын Мактау грамотасы белэн Амирова Алсу Ансаф кызы; Муниципаль Район Башлыгынын Рәхмәт хатлары белэн Ахметханова Голусэ Эхтэм кызы хэм Хисамова Нурсия Мулланур кызы; «Яшь могаллим» кукрэк билгесе белэн Хажиев Равил Фагитжан улы; Шакиров Әхсән Шакирович исемендәге премия белэн Сафиуллин Руслан Наил улы булэклэнделэр! Котлыйбыз! Исламов Зиннур Альберт улына эшендэ унышлар телибез! Унышлы уку еллары барыбызга да! Шулай ук, август кинэшмэсе кысаларында мәктәпнең яңа уку елына әзерлеге буенча бүләкләндек! Әлеге уңыш коллективның бердәм хезмәт нәтиҗәсе!

В рамках Августовской конференции педагогических работников из АСОШ №1 были награждены нагрудным знаком “За заслуги в образовании Республики Татарстан” Хуззятов Ильназ Наилевич; Почетной грамотой Министерства образования и науки Республики Татарстан Амирова Алсу Ансафовна; благодарственными письмами Главы муниципального района - Ахметханова Голуса Ахтямовна и Хисамова Нурсия Муллануровна; нагрудным знаком «Молодой учитель» Хазиев Равиль Фагитзянович; Премией имени Шакирова Ахсана Шакировича был награжден учитель истории и обществознания Сафиуллин Руслан Наильевич! Поздравляем! Молодому педагогу по информатике Исламову Зиннуру Альбертовичу желаем успехов в работе! Также, в рамках августовской конференции педагогических работников школа была награждена  за подготовку школы к новому учебному году! Этот успех-результат совместной работы коллектива! Большое спасибо всем!