3 июль - ЮХИДИ хезмәткәрләренең һөнәри бәйрәмнәре / 3 июля - профессиональный праздник сотрудников ГИБДД

Опубликовано: 03.07.2023

3 июль - ЮХИДИ хезмәткәрләренең һөнәри бәйрәмнәре. Үзләренең һөнәри бәйрәмнәрендә ЮХИДИ хезмәткәрләре котлау сүзләрен иң кечкенә юл хәрәкәте катнашучыларыннан да кабул итте. Буген, Актаныш 4 нче санлы балалар бакчасының зурлар төркеме балалары Актаныш эчке эшләр булегенә экскурсияга барды. Юхиди инспекторлары җылы итеп каршы алып, балаларның котлауларын һәм открыткаларын кабул итеп алдылар. Ә инде Актаныш полиция булегенең ветераннар советы рәисе Вахитов Васил Габделхак улы эчке эшләр булеге тарихы музеенда экскурсия үткәрде. Эчтәлекле чыгышы белән балаларның игътибарын узенә тартып торды, музей белән якыннан таныштырды. Очрашу бик куңелле утте! Тагын бер тапкыр ЮХИДИ хезмәткәрләрен һөнәри бәйрәмнәре белән котлыйбыз!

3 июля - профессиональный праздник сотрудников ГИБДД. В свой профессиональный праздник сотрудники ГИБДД получили поздравления и от самых маленьких участников дорожного движения. Сегодня дети старшей группы Актанышского детского сада №4 побывали на экскурсии в Актанышском ОВД. Инспекторы ГИБДД тепло приняли поздравления и открытки ребят. А председатель совета ветеранов Актанышского отдела полиции МВД Вахитов Василь Габделхакович провел экскурсию по музею истории отдела внутренних дел. Своим содержательным выступлением он привлек внимание детей, познакомил их с музеем. Встреча прошла очень познавательно! Еще раз поздравляем сотрудников ГИБДД с профессиональным праздником!