Гуманитар гимназия-интернат укучылары Глава елкасында

Опубликовано: 26.12.2022

Гуманитар гимназия-интернатның укуда, спортта, мәдәнияттә зур уңышларга ирешүче, уку елы дәвамында һәр өлкәдә актив булучы укучылары Актаныш районы башлыгының Чыршы бәйрәмендә катнашты. Район башлыгы Ленар Зарипов укучыларны Яңа ел белән тәбрик итте һәм үзенең иң изге теләкләрен җиткерде. Һәр укучыга күчтәнәч тапшырылды.

Учащиеся гуманитарной гимназии-интерната, добившиеся больших успехов в учебе, спорте, культуре, активные в течение учебного года, приняли участие в елке Главы Актанышского района. Глава района Ленар Зарипов поздравил учащихся с наступающим Новым годом и высказал самые добрые пожелания. Каждому ученику был вручен новогодний подарок.