Төбәкара ярыш җиңүчеләре/ Победители межрегиональных соревнований

Опубликовано: 14.11.2022

Гуманитар гимназия-интернат укучылары «Роботлар сугышы» робототехникасы буенча төбәкара ярышта катнашып җиңү яуладылар!
Ямалов Азамат(7б сыйныфы), Миңнемөхәммәтов Гомәр (7а сыйныфы) "Боулинг" номинациясендә - 1, Сибгатуллина Элина (7в сыйныфы), Минһаҗева Алина (7в сыйныфы) 3 урын яуладылар!
Ямалова Азалия, Сәрварова Асыльяр (5 в сыйныфы), Латыйпов Камил һәм Әхмәтҗанов Алмаз (6 сыйныф) катнашучы сертификатына ия булдылар.
Укытучылары Филарис Фәнис улы Ямалов. Котлыйбыз!

Учащиеся гуманитарной гимназии-интерната стали победителями межрегионального соревнования по робототехнике "Война роботов"! Ямалов Азамат (7б класс), Миннемухаметов Гумер (7а класс) в номинации "Боулинг" заняли 1 место, Сибгатуллина Элина, Мингазова Алина (7В класс) - 3 место! Обладателями сертификата участника стали Ямалова Азалия, Сарварова Асыльяр (5 в класс), Латыпов Камиль и Ахметзянов Алмаз (6 класс). Учитель Филарис Фанисович Ямалов. Поздравляем!