"Сайлаучылар хокуклары" олимпиадасы призерлары

Опубликовано: 24.10.2022

Гуманитар гимназия-интернатның 11 сыйныф укучысы Динислам Нурлыев, 10 сыйныф укучысы Раян Галиәхмәтов "Сайлаучылар хокуклары" Бөтенроссия олимпиадасының төбәкара этабы призерлары булды. Укытучылары Миләүшә Мәгьсүм кызы Абдуллина.
Призер укучыларны бүген атналык линейкада гимназия директоры Венера Хәмәтнәсыйх кызы Хәева тәбрикләде. Олимпиада хәрәкәтендә катнашучы барлык укучыларга да уңышлар теләде ул.

Учащийся 11 класса гуманитарной гимназии-интерната Динислам Нурлыев и ученик 10 класса Раян Галиахметов стали призерами межрегионального этапа Всероссийской олимпиады "Права избирателей". Учитель-Миляуша Магсумовна Абдуллина.

Призеров на еженедельной линейке прздравила директор гимназии Венера Хаметнасыховна Хаева-Хаметзянова. Она пожелала успехов всем участникам Олимпийского движения.