МБДОУ «Детский сад №24 комбинированного вида с татарским языком воспитания и обучения» Вахитовского района г.Казани

Адрес: 420022, Республика Татарстан, г. Казань, Вахитовский район, ул. Спартаковская, д. 53
Телефон: +7(843)-238-90-64
E-Mail: mbdou24vahit@yandex.ru
Короткое название: МБДОУ "Детский сад №24"
Руководитель: Марданова Айгюль Абдельганиевна
У нас учатся: 60 воспитанников, иностранных граждан 0

Алдынгылар!

Опубликовано: 30.05.2024

Ел дәвамында "Алдынгылар" хәрәкәте проекты  кысаларында оештырылган чараларда, акцияләрдә катнашып, "Сәяхәт башлана" көндәлегендәге биремнәрне үтәп килдек.
 Уку елы ахырында эшебезгә нәтиҗә ясар вакыт җитте.
 27нче гимназиядән "Алдынгылар" хәрәкәтендә катнашучы укучылар һәм
алтынчы чакырылыш Татарстан Республикасы Дәүләт Советы депутаты
Татарстан Республикасы Алдынгылар хәрәкәтенең Казан җирле бүлеге җитәкчесе - Динар Бариев
 килде бакчабызга.
Еллык эшчәнлеккә нәтиҗә ясалып, балаларны рәхмә хатлары белән бүләкләделәр ә ахырда барыбыз бергә флешмоб биеп алдык.
Без бергә, без бердәм, без - алдынгы!