МБДОУ «Детский сад №24 комбинированного вида с татарским языком воспитания и обучения» Вахитовского района г.Казани

Адрес: 420022, Республика Татарстан, г. Казань, Вахитовский район, ул. Спартаковская, д. 53
Телефон: +7(843)-238-90-64
E-Mail: mbdou24vahit@yandex.ru
Короткое название: МБДОУ "Детский сад №24"
Руководитель: Марданова Айгюль Абдельганиевна
У нас учатся: 60 воспитанников, иностранных граждан 0

Новости детского сада

Идел буе университетының "Алдынгылар" хәрәкәте студентлары бакчабыз балаларын тренер һөнәре белән таныштырдылар.

Опубликовано: 28.11.2023

Чара барышында балаларга тренер һөнәренең үзенчәлекләре хакында аңлаттылар, "Күңелле стартлар" үткәрделәр.
Проффессияләрне өйрәнүгә багышланган проект кысаларында, шундый күркәм очрашу булып узды.Әлеге университет белән инде икенче ел рәттән очрашулар оештырабыз.
Үткән елгы чара футбол белән бәйле иде.Мондый төр очрашулар балаларның дөньяны күзаллауларына, үсешләренә уңай йогынты ясый.
Билгеле бер һөнәр ияләре белән ишетеп кенә түгел, үз күзләре белән күреп тә танышу, алар өчен икеләтә бәхет.
Хезмәттәшлегебез дәвамлы булып, алдагы елларда да шундый очрашулар, чаралар оештырырга мөмкинлек туар дип ышанабыз!