МБДОУ «Детский сад №24 комбинированного вида с татарским языком воспитания и обучения» Вахитовского района г.Казани

Адрес: 420022, Республика Татарстан, г. Казань, Вахитовский район, ул. Спартаковская, д. 53
Телефон: +7(843)-238-90-64
E-Mail: mbdou24vahit@yandex.ru
Короткое название: МБДОУ "Детский сад №24"
Руководитель: Марданова Айгюль Абдельганиевна
У нас учатся: 60 воспитанников, иностранных граждан 0

Ата-аналар җыелышы

Опубликовано: 26.09.2022

Бу юлы зурлар төркемендә.
Бакча яңалыклары белән танышудан тыш баш мие эшчәнлеген яхшырта һәм нейрон күзәнәкләрен уятып жибәрә торган күнегүләр эшләп алдык.Һәркем өчен дә файдалы һәм кызыклы булды бу алым.
 Жыелышның тагын бер өлеше - "Асылташ" мәктәбе белән танышу булды.
Мәктәп белән таныштырырга "Сәләт" проекты житәкчесе Диләрә Жәүдәт кызы килгән иде.
Диләрә ханым "Асылташ" мәктәбенең безнең балалар бакчасы белән охшаш яклары күп диде. Шуларның берсе жылы, гаиләдәге шикелле мөхит булуы.Әлеге мәктәп белән алга таба хезмәттәшлек итәрбез дигән уй-ниятләребез бар. Димәк, алга, яңа үрләргә!