Адрес: 422594, с. Набережные Моркваши, ул. Тургенева, д. 2
Телефон: +7(843)-793-16-92
E-Mail: 1516000003@tatar.mail.ru, markschool@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Набережно-Морквашская СОШ"
Руководитель: Саттаров Радик Рифгатович

Лыжи! Спорт! Здоровье!Чаңгы! Спорт! Сәламәтлек! Лыжи!

Опубликовано: 13.01.2016

Вначале урока инструктаж, обучение правилам ухода за лыжами, правилам поведения во время катания на лыжах, а затем лыжня. Все остались довольные. Весёлые ,с  румяными  лицами зашли в школу. Каждый день после школы будем кататься на лыжах

Башта инструктаж. Чаңгыларны ничек тотырга, аларны ничек карарга һәм сакларга, ничек дөрес итеп шуырга икәнен белделәр. Һәм шуу үзе. Барысы да шат иделәр. Мәктәпкә кызарган битләр белән, елмаеп керделәр. Хәзер инде көн саен мәктәптән соң чангыңа шуырлар.