Адрес: 422594, с. Набережные Моркваши, ул. Тургенева, д. 2
Телефон: +7(843)-793-16-92
E-Mail: 1516000003@tatar.mail.ru, markschool@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Набережно-Морквашская СОШ"
Руководитель: Саттаров Радик Рифгатович

Новости

"Һәрвакыт булсын кояш"рәсем күргәзмәсе. "Һәрвакыт булсын кояш"рәсем күргәзмәсе. Выставка рисунков «Пусть всегда будет солнце»

Опубликовано: 04.03.2015

Через выставленные работы можно сказать, что воображение у учащихся богатое, учащиеся про войну читают и смотрят фильмы о войне. Красиво оформленные рисунки нам рассказывают о тяжелой жизни  в годы войны, об интересе и уважении учащихся к ветеранам Великой Отечественной войны. Всех приглашаем на выставку!

"Һәрвакыт булсын кояш"рәсем күргәзмәсе.

4нче сыйныф укучылары"Һәрвакыт булсын кояш"рәсем күргәзмәсе ясадылар.Әлеге күргәзмә Бөек Җиңүнең 70еллыгына багышланып,патриотик тәрбиягә игътибар йөзеннән,талантлы балаларның рәсем иҗатын үстерүне күздә тотып оештырылды.Күргәзмәгә куелган эшләр буенча , балаларның сугыш турында, укып һәм фильмнар карап, күп белүләре күренеп тора.Матур ясалган рәсемнәр безгә авыр сугыш еллары турында сөйлиләр һәм балаларның Бөек Ватан сугышы ветераннары белән кызыксынуын, аларга ихтирамын тасвирлыйлар.Барыгызны да күргәзмәгә чакырабыз.