Адрес: 422594, с. Набережные Моркваши, ул. Тургенева, д. 2
Телефон: +7(843)-793-16-92
E-Mail: 1516000003@tatar.mail.ru, markschool@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Набережно-Морквашская СОШ"
Руководитель: Саттаров Радик Рифгатович

Урок –путешествие по Стране сказок. Әкият иленә сәяхәт-дәресе.

Опубликовано: 19.11.2014

На данном уроке дети показали свои знания и умения, которые получили за 2 месяца.. Форма урока - урок-путешествие по Стране сказок.  Благоприятная психологическая обстановка в течение всего урока, внимание к каждому ребенку, его возможностям создавали  атмосферу заинтересованности в работе всех учеников.

Әкият иленә сәяхәт-дәресе.

1 нче сыйныф укытучысы Сидорова Н.В. математика фәненнән үткәрелгән ачык дәрескә ата-аналарны чакырды.Дәрес үткән материалларны ныгыту булды. Бу дәрестә балалар алдагы дәресләрдә алган белемнәрен күрсәттеләр. Бу дәресне алар Әкият иленә сәяхәт- дип атадылар. Дәрес барышында тудырылган уңай халәт, һәр балага игътибар, җылы караш һәр укучыда бу фәнгә карата кызыксыну уятты.