Адрес: 422594, с. Набережные Моркваши, ул. Тургенева, д. 2
Телефон: +7(843)-793-16-92
E-Mail: 1516000003@tatar.mail.ru, markschool@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Набережно-Морквашская СОШ"
Руководитель: Саттаров Радик Рифгатович

Первое дежурство по школе. Беренче кизү.

Опубликовано: 16.10.2014

Ежедневно  обращали  внимание на   порядок в гардеробе, кабинетах, а также в столовой. Главное во время дежурства шестиклассников – это  качество, трудолюбие, активность, самостоятельность. Глядя друг на друга ребята старались  быть ответственными за порученное дело и старались вовремя исправить  недоработки.

6 нчы сыйныф укучылары беренче тапкыр мәктәп буенча кизү тордылар. Алар бу эшкә бик җаваплы карадылар.Һәркөнне сыйныф бүлмәләрен ,чишенү бүлмәләренең чисталыгын тикшереп,игътибар итеп тордылар. Шулай ук ашханәдә дә өстәл әзерләргә булыштылар.Бу беренче кизү вакытында ук 6 нчы сыйныф укучылары уңганлыклары, тырыш һәм игътибарлы булулары белән аерылып тордылар. Атна буена үзләренә йөкләнгән эшкә  бик җаваплы карадылар.