Адрес: 422594, с. Набережные Моркваши, ул. Тургенева, д. 2
Телефон: +7(843)-793-16-92
E-Mail: 1516000003@tatar.mail.ru, markschool@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Набережно-Морквашская СОШ"
Руководитель: Саттаров Радик Рифгатович

Итоги олимпиады «Пятерочка» «Пятёрочка» олимпиадасының йомгаклары

Опубликовано: 22.09.2014

Все участники получили сертификаты, победители были награждены дипломами и призами. Хочется  отметит учащихся- победителей в нескольких олимпиадах:  Билалетдинову  Динару, Исмагилова Ильгама, Тюрина Артёма, Федорова  Эмилия.  Молодцы ребята! Так держать! Благодарственными письмами организаторы отметили и учителей школы: это Венеру Исмагилову, Наталью Гиниятову,  Надежду Кириллову, Надежду Сидорову.

Узган елның ахырында Яр буе Моркваш урта мәктәбендә “Пятёрочка” дистанцион олимпиадасы булып узган иде. Анда 1-9 нчы сыйныф укучылары катнашты.Олимпиаданың йомгакларын барлык катнашкан балалар да бик көттеләр. Менә бу атнада барлык катнашкан балалар да сертификат алдылар,җиңүче балаларга диплом һәм истәлекле бүләкләр тапшырылды.Олимпиада математика, рус теле, рус әдәбияты, табигать  фәннәреннән иде. Бигрәк тә берничә фәннән катнашкан балаларны мактап үтәсе килә. Алар-Билалетдинова Динара,  Исмагилов Ильһам, Тюрин Артём, Фёдоров Эмиль. Аларга киләчәктә дә зур уңышлар телибез. Олимпиаданы оештыручылар балаларны әзерләгән укытучыларга да мактау хатлары тапшырдылар: алар Исмагилова Венера, Гиниятова Наталья,Кириллова Надежда һәм Сидорова Надежда. Аларга да уңышлар телибез.