Адрес: 422594, с. Набережные Моркваши, ул. Тургенева, д. 2
Телефон: +7(843)-793-16-92
E-Mail: 1516000003@tatar.mail.ru, markschool@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Набережно-Морквашская СОШ"
Руководитель: Саттаров Радик Рифгатович

Памяти Беслана посвящается.Бесланның якты истәлегенә багышлап

Опубликовано: 03.09.2014

Бесланның якты истәлегенә багышлап

Өченче сентябрь көнне Бесланда булган теракт вакытында  үлгән олылар һәм балаларның якты истәлегенә багышланган тантаналы линейка булды.Тарих фәннәре укытучысы Баданина А.В.һәм 11 нче сыйныф укучылары презентацияләр һәм чыгышлар ярдәмедә бу көнне булган кайгылы вакыйганы  искә төшереп киттеләр. Бу вакыйгага 10 ел вакыт үтсә дә онытылырлык түгел.Алар безнең йөрәкләрдә.Мондый кайгылы вакыйгалар булмасын өчен без   барысын да эшләргә тиешбез.