С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

• Верхнеуслонский
  • Школы
  • МБОУ «Матюшинская средняя общеобразовательная школа» Верхнеуслонского муниципального района Республики Татарстан\Татарстан Республикасы Югары Ослан муниципаль районының "Матюшино урта гомуми белем бирү мәктәбе" муниципаль бюджетлы гомуми белем бирү учреждениесе.

Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Матюшинская средняя общеобразовательная школа» Верхнеуслонского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: 422575, Республика Татарстан, Верхнеуслонский район, пос. Бакча-Сарай, ул. Молодёжная, д. 1
Телефон: +7(843)-793-03-56
E-Mail: matschool@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Матюшинская СОШ"
Руководитель: Шарафеева Римма Анваровна

Уважаемые родители и законные представители будущих первоклассников!

Опубликовано: 31.08.2021

Ата-аналардан гаризалар бирү вакыты РФ Мәгариф һәм фән министрлыгының «Башлангыч гомуми, төп гомуми һәм урта гомуми белем бирү программалары буенча укырга кабул итү тәртибен раслау турында " 02.09.2020 ел, №458 боерыгы белән билгеләнгән"

Гаризалар түбәндәге срокларда кабул ителә:
- территориядә яшәүче, шулай ук беренче сыйныфка керергә өстенлекле хокукы булган балалар өчен-2021 елның 1 апреленнән 30 июненә кадәр;

- мәктәпкә беркетелгән территориядә яшәүче балалар өчен (буш урыннарга күчерелә) 2021 елның 6 июленнән 5 сентябренә кадәр.