Короткое название: МБОУ "Куркачинская НОШ"

“Сөйлим әнием телендә” районкүләм нәфис сүз бәйгесе./ Районный конкурс юных чтецов “Сөйлим әнием телендә”.

Опубликовано: 21.02.2019

Сегодня прошел  районный конкурс  чтецов "Сөйлим әнием телендә" среди учащихся ОУ . Из нашей школы участвовали два ученика:  Ибрагимов  Салим и Калимуллина Миляуша.  Они оба получили сертификат участника.    Бүген районда  "Сөйлим әнием телендә" шигырь сөйләүчеләр  бәйгесе узды.  Безнең мәктәптән  дә ике укучы: Ибраһимов  Сәлим һәм Кәлимуллина Миләүшә катнаштылар. Алар икесе дә  сертификат   яуладылар.