С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

• Тетюшский
  • Детские сады
  • МБДОУ «Детский сад «Малыш» города Тетюши» Тетюшского муниципального района РТ \ Татарстан Республикасы Тәтеш муниципаль районы "Тәтеш шәhәре "Сабый" балалар бакчасы" муниципаль мәктәпкәчә белем бирү бюджет учреждениесе.

Муниципальное бюджетное дошкольное образовательное учреждение «Детский сад «Малыш» города Тетюши» Тетюшского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: 422370, Республика Татарстан, Тетюшский район, г. Тетюши, ул. Свердлова, д. 75
Телефон: 8 (84373)2-53-38
E-Mail: sadik.malysh@mail.ru
Короткое название: МБДОУ «Детский сад «Малыш» города Тетюши»
Руководитель: Орехова Оксана Владимировна

Осенние утренники

Опубликовано: 08.11.2019

Безнең балалар бакчасында «Көзге сандык» һәм «Урман маҗаралары» дип исемләнгән балалар иртәләре узды. Балалар янына кунакка Төлке, Леший, Кикимор, Фунтик клоун һәм, әлбәттә инде, бәйрәм хуҗабикәсе – Көз килде. Әкият персонажлары балаларны уеннар һәм күңелле уеннар белән шатландырдылар. Кунаклар белән бергә балалар җырлар җырладылар, биеделәр, шигырьләр сөйләделәр, хәрәкәтле уеннар уйнадылар, конкурсларда катнаштылар. Балалар өчен сюрпризлы мизгелләр һәм сыйлау көтелмәгән хәл булды. Бәйрәм балаларга гына түгел, ә ата-аналарга да шатлык һәм ләззәт алып килде.