С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

• Тетюшский
  • Детские сады
  • МБДОУ «Детский сад «Малыш» города Тетюши» Тетюшского муниципального района РТ \ Татарстан Республикасы Тәтеш муниципаль районы "Тәтеш шәhәре "Сабый" балалар бакчасы" муниципаль мәктәпкәчә белем бирү бюджет учреждениесе.

Муниципальное бюджетное дошкольное образовательное учреждение «Детский сад «Малыш» города Тетюши» Тетюшского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: 422370, Республика Татарстан, Тетюшский район, г. Тетюши, ул. Свердлова, д. 75
Телефон: 8 (84373)2-53-38
E-Mail: sadik.malysh@mail.ru
Короткое название: МБДОУ «Детский сад «Малыш» города Тетюши»
Руководитель: Орехова Оксана Владимировна

День пожилых людей

Опубликовано: 02.10.2019

Безнең балалар бакчасында Өлкәннәр көнен билгеләп үтү матур традициягә әверелде. Бу көн-йөрәк җылысы, көч биреп эшләгән, яшь буын, үз балалары һәм оныклары белән уртаклашкан тәҗрибә өчен рәхмәт көне. Хөрмәтле кунаклар өчен балалар бакчасында тәрбияләнүчеләр һәм педагоглар концерт әзерләгән иде. Безнең кунаклар балалар чыгышын зур дулкынлану һәм горурлык белән күзәттеләр. Барлык чыгыш ясаучыларны да алкышлар белән бүләкләделәр. Бәйрәм ахырында балалар бакчасында тәрбияләнүчеләр кунакларга үз куллары белән ясалган бүләкләр тапшырдылар. Бергәләп чәй эчү бик күп уңай эмоцияләр тудырды. Бу бәйрәм барыбызның да хәтерендә озак сакланыр дип ышанабыз. Мондый очрашулар балаларда әхлакый сыйфатлар тәрбияли.