Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Шикшинская основная общеобразовательная школа Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422053 с.Шикши, ул. Школьная, дом 4а, Сабинский район, Республика Татарстан
Телефон: +7(843)-624-61-18
E-Mail: shikshisaba@yandex.ru Sshik.Sab@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Шикшинская ООШ"
Руководитель: Ханнанов Ильдар Фанисевич
У нас учатся: Бездә укыйлар:67
У нас учат: Бездә укыталар: 18

Шекше мәктәбе яңалыклары/ Школьные новости

"Саба дулкыннары" телерадиокомпаниясендә кунакта

Опубликовано: 25.12.2014

Бүген мәктәбебез укучылары "Саба дулкыннары" телерадиокомпаниясендә кунакта булып, радио тыңлаучыларыбызны мәктәбебез эшчәнлеге белән таныштырып укыту эшләре буенча директор урынбасара Гарифуллина Глеря Равиловна, укучылардан Зәйнәгыева Зәлинә , Гомәрова Хания, Яруллин Әлфис, Гыйбадуллина Камилә, Амиров Камил, Ахметшина Зәлия, Сафина Айсинә, Газиянова Эльвира, Мингазова Алзиралар  чыгыш ясап кайттылар. Мирзегалямова Диләрә белән Зиннатова Әдилә алып барды. Ә Фаваризова Рәлинә"Гитара" түгәрәгенә йөрүче (җитәкчеләре Амирова Алия Фаилевна) Махмутова Гүзәл, Хөсәенова Раилә, Рахматуллина Гөлияләр үзләренең матур җырларын яңгыратты.