Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Шикшинская основная общеобразовательная школа Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422053 с.Шикши, ул. Школьная, дом 4а, Сабинский район, Республика Татарстан
Телефон: +7(843)-624-61-18
E-Mail: shikshisaba@yandex.ru Sshik.Sab@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Шикшинская ООШ"
Руководитель: Ханнанов Ильдар Фанисевич
У нас учатся: Бездә укыйлар:67
У нас учат: Бездә укыталар: 18

Шекше мәктәбе яңалыклары/ Школьные новости

Котлыйбыз

Опубликовано: 01.09.2014

Хөрмәтле укытучылар, әти-әниләр һәм нәни дусларыбыз! Без барыгызны да бүгенге гүзәл бәйрәм белән тәбриклибез! Балачакның иң  матур мизгелләре нәкъ менә бүгенге бәйрәм белән бәйле. Безнең нәни  дусларыбыз – 1 сыйныфлар бүген кешенең гомерендә бер генә була торган  мизгелләрне кичерә. Алар бүгеннән укучылар булачак. Ә аларны беренче класска Хаертдинова С.Н. кабул итеп алды. Бәйрәм белән сезне!