Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Шикшинская основная общеобразовательная школа Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422053 с.Шикши, ул. Школьная, дом 4а, Сабинский район, Республика Татарстан
Телефон: +7(843)-624-61-18
E-Mail: shikshisaba@yandex.ru Sshik.Sab@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Шикшинская ООШ"
Руководитель: Ханнанов Ильдар Фанисевич
У нас учатся: Бездә укыйлар:67
У нас учат: Бездә укыталар: 18

Шекше мәктәбе яңалыклары/ Школьные новости

Опубликовано: 20.08.2014

20 нче август Балалар иҗат үзәгендә педагог- оештыручылар өчен секция эше булып узды. “ Белем һәм тәрбия бирүдә балалар оешмасының роле ” темасы астында үткәрелгән секция эшендә көн тәртибе буенча педагог- оештыручылар, мәсәлән: Завод-Нырты урта мәктәбенән Л.Р.Габдрахманова, Шәмәрдән лицееннан А.Э.Магдеева, Олы Арташ төп мәктәбеннән В.Н.Гаянованың чыгышлары тыңланды. Шекше урта мәктәбе педагог-оештыручысы Г.Р. Габделхакова чыгышларны дәвам итеп “ Киностудия windows live” программасын белү-заман таләбе” дип исемләнгән мастер- классы аша педагог- оештыручылар белән тәҗрибә уртаклашты.  Балалар хәрәкәтен үстерү буенча бүлек мөдире Э.Р. Загидуллина үзенең чыгышында исә, узган 2013-2014 нче уку елына балалар оешмалары эшчәнлеген анализлап, алда куелган бурычлар белән педагог- оештыручыларны таныштырды. Эш барышының ахырында үзара фикер алышулар белән секция эше тәмамланды.

Источник: Сайт управления образования Исполнительного комитета Сабинского муниципального района РТ