Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Шикшинская основная общеобразовательная школа Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422053 с.Шикши, ул. Школьная, дом 4а, Сабинский район, Республика Татарстан
Телефон: +7(843)-624-61-18
E-Mail: shikshisaba@yandex.ru Sshik.Sab@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Шикшинская ООШ"
Руководитель: Ханнанов Ильдар Фанисевич
У нас учатся: Бездә укыйлар:67
У нас учат: Бездә укыталар: 18

Шекше мәктәбе яңалыклары/ Школьные новости

I Республикакүләм балалар хор коллективлары конкурсында

Опубликовано: 14.10.2013

Быелгы уку елында шәһәр, район, авыл мәктәпләрендә хор коллективларын барлау, аларның эшчәнлеген яхшырту, популярлаштыру максатыннан 13 октябрь көнне мәктәбебезнең "Хыял" хоры (җит.Маметова М.Р.) I Республикакүләм балалар хор коллективлары конкурсында катнашты. ТР Дәүләт камера хорының сәнгать җитәкчесе М.Ә. Мөдәрисова безнең "Хыял" балалар хорының чыгышын бик югары бәяләде. Ә безнең укучылар исә зур иҗат ялкыны һәм өметләр белән кайттылар.