Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Шикшинская основная общеобразовательная школа Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422053 с.Шикши, ул. Школьная, дом 4а, Сабинский район, Республика Татарстан
Телефон: +7(843)-624-61-18
E-Mail: shikshisaba@yandex.ru Sshik.Sab@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Шикшинская ООШ"
Руководитель: Ханнанов Ильдар Фанисевич
У нас учатся: Бездә укыйлар:67
У нас учат: Бездә укыталар: 18

Шекше мәктәбе яңалыклары/ Школьные новости

Хөрмәтле Шекше урта мәктәбе коллективы!

Опубликовано: 27.12.2012

Хөрмәтле Шекше урта мәктәбе коллективы!

Сезне Яңа 2013 ел белән чын күңелебездән тәбрик итәбез. Яңа ел Сезгә бары шатлык һәм сөенечләр генә алып килсен.

Яңа елның һәрбер көне

Бәхетләр алып килсен.

Һәр ишектән шатлык тулы

Яңа ел җыры керсен.

Озын гомер бирсен ходай ,

Кояш бирсен һәрчак яктылык.

Һәр укыткан балагыз да Сезгә,

Китерсеннәр бары яхшылык.

Быелгы Яңа ел күчтәнәчләрен өләшүне шундый үзенчәлекле һәм истә калдыра торган итеп үткәрүегез өчен барлык гаиләбез исеменнән Сезгә чиксез рәхмәтебезне белдерәбез. Безнең балаларыбызны зурлаганыгыз өчен Ходай үзегезне зурласын. Аларның сөенүен күреп үзебез дә балачакка кайтып килдек. Күңелдә матур хисләр калды. Киләчәктә дә шулай дус, тату, бердәм, иҗади булыгыз! Уңышлар Сезгә!!!

Иң изге теләкләр белән Гумеровлар гаиләсе.