Государственное бюджетное общеобразовательное учреждение «Икшурминская кадетская школа-интернат имени Байкиева К.С.»

Адрес: 422066, Российская Федерация, Республика Татарстан, Сабинский муниципальный район, с. Ст. Икшурма, ул. Ленина, дом 17
E-Mail: ikshyrmasaba@yandex.ru / 3553000023@edu.tatar.ru
Короткое название: ГБОУ «Икшурминская кадетская школа-интернат имени Байкиева К.С.»
Руководитель: Хидиятуллин Айрат Нурфаязович
Год основания учреждения: 1933

"Наркотикларга каршы көрәш"

Опубликовано: 20.10.2021

"Саба дулкыннары" телерадио компаниясе оештырган "Наркотикларга каршы көрәш" дигән темага язылган иншалар конкурсына йомгак ясап, җиңүчеләр билгеләнде. Шул уңайдан "Саба дулкыннары" телерадио хезмәткәрләре мәктәбебездә укучылар белән очрашып, җанлы әңгәмә корды һәм җиңүчеләргә истәлекле бүләкләр бирелде. Укытучылары Гарафиева М.И. һәм Шарифуллина К.Ф.га рәхмәт хаты тапшырылды.