Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение "Большешинарская средняя общеобразовательная школа им. А.А.Ахунзянова» Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422054, Республика Татарстан, Сабинский район, с. Большой Шинар, ул. Кооперативная, д. 33
Телефон: +7(843)-624-12-10
E-Mail: shinarsaba@yandex.ru
Короткое название: МБОУ "Большешинарская СОШ"
Руководитель: Мубараков Рамиль Гилемханович

Свежие новости

Олимпиада нәтиҗәләре!

Опубликовано: 10.12.2011

Ныклы әзерлек һәм укытучылардан, укучылардан зур тырышлык таләп итүче олимпиадаларның район туры төгәлләнде. Олимпиадаларда безнең мәктәп укучыларының да уңышлары бар:

фән сыйныф

укучының

исем фамилиясе

урын

укытучының

исем фамилиясе

экология 9

Загидуллин

Рәмис

Муллахметова

Эльвира А.

тезнология

Мухаметов Инсаф

Файзуллина Алинә

Гарифуллина Гөлназ

Мөхетдинов Ф.Я.

Мөхетдинова А.Р.

математика  7 Шәйхетдинова Ландыш 1 Гаптерафиков Х.Р.
инглиз теле 9 Закирова Гүзәл 3 Мөхәммәтгалиева Г.И.
рус теле 10 Гарипова Айгөл 3 Нурисламова Г.Н.
татар теле

Гарипова Айгөл

Гарифуллина Гөлназ

Гарипова Н.Б.

Җиңүчеләрне, аларның укытучыларын чын күңелдән котлыйбыз. Аларга хезмәтләрендә һәм укуларында уңышлар телибез. Шулай ук Мөхетдинов Рәзил, Шагиев Илҗдар, Касимова Зөхрә, Мөхәммәтгалиев Инсаф, Каюмов Әлфис берничә фәннән олимпиадада катнашып 4-5 нче урыннарны алдылар. Алдагы елда аларны да призерлар арасында күрербез дип ышанып калабыз һәм уңышлар телибез.