Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение "Большешинарская средняя общеобразовательная школа им. А.А.Ахунзянова» Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422054, Республика Татарстан, Сабинский район, с. Большой Шинар, ул. Кооперативная, д. 33
Телефон: +7(843)-624-12-10
E-Mail: shinarsaba@yandex.ru
Короткое название: МБОУ "Большешинарская СОШ"
Руководитель: Мубараков Рамиль Гилемханович

Свежие новости

Слет

Опубликовано: 13.05.2014

12 нче май көнне район күләмендә Пионериянең туган көненә багышланган слет үтте. Ул быел да, табигать кочагында –Язлы Арташ авылы янындагы урман аланлыгында оештырылды.Тантанага педагог – оештыручылар, балалар думасы активлары һәм варислар хәрәкәте алдынгылары җйналды.

Мәктәпнең “Таң” балалар оешмасы варислары ГыйлметдиноваЗилә, Садыков Фаяз, Богманова Резеда, Шарифуллин Рәдис һәм Нигъмәтҗанова Илзирә педагог-оештыручы Шарифуллина В.М. җитәкчелегендә әлеге чарада катнашты. Алар слет программасын алып бардылар, Сабантуй уеннарына бирнә җыйдылар.

Бәйрәмдә  укучыларыбыз балалар оешмалары эшчәнлегендә, конкурсларда актив катнашканнары өчен грамота һәм акчалата премия белән бүләкләнде. Слетта узган  “Барабаны играют сбор” район конкурс-фестиваленең “Пионер җырлары” номинациясендә Шарифуллин Рәдис  I урынга лаек булды.

Укучыларыбызны һәм педагог-оештыручыны уңышлары белән котлыйбыз .