Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение "Большешинарская средняя общеобразовательная школа им. А.А.Ахунзянова» Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422054, Республика Татарстан, Сабинский район, с. Большой Шинар, ул. Кооперативная, д. 33
Телефон: +7(843)-624-12-10
E-Mail: shinarsaba@yandex.ru
Короткое название: МБОУ "Большешинарская СОШ"
Руководитель: Мубараков Рамиль Гилемханович

Свежие новости

Башлангыч сыйныфлар атналыгы.

Опубликовано: 16.10.2023

Бүген мәктәбебездә башлангыч сыйныфлар атналыгы башланып китте. Методик берләшмә җитәкчесе Алисә Тәльгатовна укучыларны атналык тәртибе белән таныштырды. Атналык барышында матур язу конкурсы, Фәнис Яруллин һәм Роберт Миңнуллинның шигырьләрен яттан сөйләү, мастер-класслар, ярминкә, рәсем конкурсы, фотокүргәзмә, шахмат ярышлары, китап күргәзмәсе, викториналар оештырылачак. Барлык укучыларның да актив катнашуын көтеп калабыз.