Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение "Большеарташская основная общеобразовательная школа Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422069, Республика Татарстан, Сабинский район, с. Большой Арташ, ул. Центральная, д. 33
Телефон: +7(843)-624-47-52
E-Mail: bolartash@yandex.ru
Короткое название: МБОУ "Большеарташская ООШ"
Руководитель: Гайбадуллин Ильнур Бакиевич

Мәктәп яналыклары

Әти-әниләр җыелышы.

Опубликовано: 30.05.2015

30нчы май көнне мәктәбебездә әти-әниләр җыелышы үткәрелде. көн тәртибе бик тыгыз булды. 1. "Гаиләдә бала тәрбиясе"дигән темага СафиеваР.Х. чыгыш ясады. 2.Мәктәп директоры ГазизҗановаГ.В. әти- әниләрне укыту-тәрбия эше белән,киләсе уку елыннан укучылар өчен яңа мәктәп формасы белән таныштырды. 3. Укыту-тәрбия эшләре буенча завуч ЯруллинаЛ.А. район һәм административ контроль эш нәтиҗәләре белән таныштырды. 4. Район балигъ булмаган яшьләр белән эшләүче инспектор Алинә романова һәм участок инспекторы чыгышлары тыңланды. 5. Арташ җирле үзидарә башлыгы АгълямзяновА.Р. чыгыш ясады. 6. ХасановМ.М. әти-әниләрне куркынычсызлык техникасы кагыйдәләре белән таныштырды. Гомумән алганда, укучыларның җәйге ялын күңелле,хәвеф-тәтәрсез үткәрү, файдалы итеп үткәрү мәсьәләсе хәл ителде. чыгыш ясады.