Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение "Большеарташская основная общеобразовательная школа Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422069, Республика Татарстан, Сабинский район, с. Большой Арташ, ул. Центральная, д. 33
Телефон: +7(843)-624-47-52
E-Mail: bolartash@yandex.ru
Короткое название: МБОУ "Большеарташская ООШ"
Руководитель: Гайбадуллин Ильнур Бакиевич

Мәктәп яналыклары

Сез иң гүзәл кеше икәнсез.

Опубликовано: 12.09.2014

Кадерле укытучыбыз, хөрмәтле хезмәттәшебез Хабибрахманова Гөлнур Шаһит кызын 50 яшьлек юбилее белән котлыйбыз. Гөлнур Шаһитовна чын-чынлап укытучы һөнәренә гашыйк, көн саен елмаеп, укучыларын каршы ала, аларны матурлыкны тоярга өйрәтә. Гөлнур Шаһит кызы Саба районы Олы Арташ төп мәктәбендә 22 ел балаларга технология һәм сәнгать дәресләреннән белем һәм тәрбия бирә. Сез дә бүген яраткан балаларыгызның таянычы, кадерлесе, туганнарыгызның хөрмәтле, үрнәк өлгесе, булып гомер көзегезгә аяк басасыз. 50 яшьлек кабатланмаслык бәйрәмегез белән!

Илленче көз сезнең бусагада

Илленчесе, түгел йөзенче

Узсын әйдә, картайсыннар еллар

Картайтмагыз бары күңелеңне

Һәрчак шулай яшьлек дәрте сездә

Янып торсын җәйге учактай

Саулык, байлык, күп шатлыклар

Чиксез булсын язгы офыктай.

Гөлнур Шаһитовна!! Сезгә чын күңелебездән исәнлек-саулык, гаилә бәхете, шатлыклар, телибез. Гел шулай шат күңелле булып калыгыз. Зур хөрмәт белән Олы Арташ төп мәктәбе коллективы.