Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение "Большеарташская основная общеобразовательная школа Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422069, Республика Татарстан, Сабинский район, с. Большой Арташ, ул. Центральная, д. 33
Телефон: +7(843)-624-47-52
E-Mail: bolartash@yandex.ru
Короткое название: МБОУ "Большеарташская ООШ"
Руководитель: Гайбадуллин Ильнур Бакиевич

Мәктәп яналыклары

Яңа уку елы котлы булсын!

Опубликовано: 01.09.2014

Бүген мәктәбебездә Белем бәйрәме гөрләп үтте. Бәйрәмгә барлык укучылар, аларның әти-әниләре, районнан һәм күмәк хуҗалыклардан кунаклар һәм ветеран укытучыларыбыз килгән иде. Шулар арасында беренче сыйныфка килгән 4 укучы да бар. Бәйрәмне мәктәп директоры Газизҗанова Г.В ачып җибәрде. Аннары районыбыз хатын-кызлар оешмасы рәисе Дания Муллануровна, авыл җирлеге җитәкчесе Әгъләмҗанов А.Р. чыгыш ясады. “Нырты”күмәк хуҗалыгы инженеры Гараев Р.Ә.җәйге чорда күмәк хуҗалыкка ярдәм иткән балаларга рәхмәт әйтеп, аларны бүләкләп китте. БИҮнән Сафиуллина Раилә Дамир кызы катнашты.Укучыларыбыз Белем бәйрәменә бик матур чыгыш ясадылар.