Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение "Большеарташская основная общеобразовательная школа Сабинского муниципального района Республики Татарстан"

Адрес: 422069, Республика Татарстан, Сабинский район, с. Большой Арташ, ул. Центральная, д. 33
Телефон: +7(843)-624-47-52
E-Mail: bolartash@yandex.ru
Короткое название: МБОУ "Большеарташская ООШ"
Руководитель: Гайбадуллин Ильнур Бакиевич

Мәктәп яналыклары

Сәлам юллыйбыз Сезгә,Өлкәннәребез.

Опубликовано: 30.09.2016

Сәлам юллыйбыз Сезгә , Олкәннәребез,

Сезнең матур бәйрәм көнендә.

Жылы, назлы, жәйге жилләр генә

Кагылып үтсен Сезнең куңелгә.

Бу тормышка барысын бирсәгез дә

Үзгәрмәгән изге күңелегез.

Гади, дөрес әйткән сүзегез

Түзем, сабыр, горур үзегез.

Сәлам юллыйбыз Сезгә

Куңел җырыбыз булсын бүләккә.

Матур, назлы, изге сүзләр генә

Кабул итсен Сезнең йөрәкләр!

Бүген мәктәбебездә өлкәннәр көненә багышланган "Чын күңелдән" дип исемләнгән бәйрәм кичәсе узды. Кичә күңелле җырлар, матур биюләр, ялкынлы шигырьләр, котлаулар белән үтте. Килгән өлкәннәр күңел ачып, бик рәхмәтле булып кайтып киттеләр. "Минем әбием"темасына рәсем конкурсы белән таныштылар. Кичә чәй өстәле артында дәвам итте.

Хөрмәтле Өлкәннәребез!!! Сезне бәйрәмегез белән кайнар котлыйбыз. Гаилә бәхете, балалар, оныклар куанычы телибез.