Адрес: 422650, Республика Татарстан, Рыбно-Слободский район, пгт. Рыбная Слобода, ул. 60-лет Октября, д. 9/Татарстан Республикасы, Балык Бистәсе районы, Балык Бистәсе шәһәр тибындагы поселогы, Октябрьнең 60 еллыгы урамы, 9 нчы йорт
Телефон: +7(843)-612-35-09 (+7(843)-612-35-08)
E-Mail: S.Rs@tatar.ru
Короткое название: МБОУ «Рыбно-Слободская СОШ №2"
Руководитель: Талалаева Мунира Робертовна
У нас учатся: 431 учащихся / 431 укучы

Новости/ Яңалыклар

“Учитель года -2020”/“ Ел укытучысы -2020”

Опубликовано: 17.01.2020

ФОТО                                               “Учитель года -2020”

В муниципальном этапе ежегодного профессионального  конкурса «Учитель года»  заслуженную победу одержал учитель высшей категории МБОУ «Рыбно-Слободская  СОШ №2» Фадейчев Владимир Валентинович.

Наша коллега, Каримуллина Расима Габдулахатовна -учитель начальных классов - стала лауреатом этого конкурса.

Коллектив школы от всей души поздравляет своих коллег.

Разделяем эту радость вместе с вами и желаем вам не останавливаться на достигнутом, всегда двигаться вперед, покорять любые вершины, всегда оставаться такими целеустремлёнными, активными, решительными, энергичными, амбициозными и талантливыми. Пусть побед будет как можно больше, а трудностей на пути к ним — как можно меньше!

“ Ел укытучысы -2020”

Ел укытучысы конкурсы – алдынгы мәктәп укытучылары өчен иң дәрәҗәле педагогик сынау. Бу елда да конкурсның финал өлешендә 12 педагог көч сынашты. Безнең мәктәпнең физик тәрбия укытучысы Фадеечев Владимир Валентин улы “Ел укытучысы -2020” номинациясендә  лаеклы җиңү яулады.

Шулай ук хезмәттәшебез, башлангыч сыйныф укытучысы Кәримуллина Рәсимә Габделәхәт кызы әлеге конкурсның лауреаты булды.

Бу шатлыкны сезнең белән уртаклашабыз һәм сезгә ирешелгәннәрдә тукталып калмаска, һәрвакыт алга барырга, теләсә нинди биеклекләрне яуларга, һәрвакыт шундый максатчан, актив, тәвәккәл, энергияле, амбициоз һәм талантлы булып калуыгызны телибез. Җиңүләр мөмкин кадәр күбрәк, ә авырлыклар мөмкин кадәр азрак булсын!

Коллективыбыз белән сезне чын күнелдән котлыйбыз! Алга таба югары үрләр яулауда уңышлар телибез!