С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

МБОУ «Средняя общеобразовательная русско-татарская школа №103» Ново-Савиновского района г. Казани / Казан шәһәре Яңа Савин районының “103 нче рус-татар гомуми белем мәктәбе” гомуми белем муниципаль бюджет учреждениесе.

Адрес: 420132, г. Казань, ул. Адоратского, д. 41А
Телефон: +7(843)-522-68-18
E-Mail: shcool103@mail.ru
Руководитель: Хабибуллин Ринат Накипович
У нас учатся: 941 (являющихся иностранными гражданами - 7 чел)

Республиканская НПК «Мин тормышка гашыйк» («Я влюблён в жизнь»), посвящённая творчеству Фаниса Яруллина / Фәнис Яруллин исемендәге республика фәнни-гамәли конференциясе

Приказ МО и Н РТ О проведении республиканской НПК им_ Ф_ЯРУЛЛИНА.pdf

Список учащихся прошедш на очный этап НПК Ф_Яруллина(1).pdf

Список учителей, прошедших на очный этап Респ_НПК имени Ф_Яруллина(1).pdf

Программа Фәнис Яруллин, республика программа.pdf

Информационное письмо! НПК (2).pdf

2021-2022

Республиканская научно-практической конференция школьников и педагогов, посвящённая творчеству народного писателя Фаниса Яруллина «Мин тормышка гашыйк» «Я влюблён в жизнь»

Фәнис Яруллин иҗатына багышланган "Мин тормышка гашыйк" исемле укучыларның һәм укытучыларның республика  фәнни -  гамәли конференциясе.

Приказ МО и РТ о проведении конфиренции Мин тормышка гашыйк.pdf

Список прошедших на очно-заочный этап Респ_НПК Ф_Яруллина 2022.pdf

Программа НПК Ф_Яруллина.docx

Информационное письмо! НПК.docx

Фото: https://vk.com/album-44170100_282661223

Халык шагыйре Фәнис Яруллин иҗатына багышланган укучыларның һәм укытучыларның “Мин тормышка гашыйк” исемле II республика фәнни-гамәли конференциясе материаллары  Сборник НПК Ф_Яруллина.pdf

2019-2020

ПРИКАЗ Ф_ ЯРУЛЛИН.pdf ( русча)

БОЕРЫК Ф_ЯРУЛЛИН.pdf (татарча)

Заявкалар мәктәп почтасына җибәрелә shcool103@mail.ru

Халык шагыйре Фәнис Яруллин иҗатына багышланган «Мин тормышка гашыйк»
исемле республика фәнни-гамәли конференциясендә чыгыш ясарга чакырылган укучылар һәм укытучылар исемлеге.

Список прошедших на очный этап I республиканской научно-практической конференции.docx

Об итогах респ_конф_ им_Ф_Яруллина_Приказ МОиН РТ.pdf

2018-2019

Фәнис Яруллин иҗатына багышланган "Мин тормышка гашыйк" исемле укучыларның шәһәр фәнни -  гамәли конференциясе.

Приказ №1020 от 28_12_18.pdf

Итоги заочного тура НПК, посвященной творчетву Фаниса Яруллина.pdf