Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Средняя общеобразовательная школа № 13»/ «13 нче гомуми урта белем бирү мәктәбе» муниципаль бюджет гомуми белем бирү учреждениесе.

Адрес: Адрес: 423810, РТ, г. Набережные Челны, бульвар Энтузиастов , д. 2, (д. 2/15)/ Адрес: 423810, Татарстан Республикасы, Яр Чаллы шәһәре, Энтузиастлар бульвары, 2нче йорт (комплекс буенча - 2/15 йорты).
Телефон: +7(855)-239-60-18
E-Mail: S13.Nc@tatar.ru, sch13_chelny@mail.ru,
Короткое название: МБОУ "СОШ №13"
Руководитель: Ульданова Альбина Фаилевна
У нас учатся: 728 учеников / укучы
У нас учат: 44 педагога / укытучы

Новости / Яңалыклар

Осенние каникулы

Опубликовано: 07.11.2022

Вот и прошли ????осенние каникулы???? за это время учащиеся школы вместе с классными руководителями успели:

???? съездить в бассейн "Афалина" (СОШ N35), учащиеся 6б и 7б классов

???? сходить на мастер-класс "Резьба по дереву" в ЦДТТ N5, учащиеся 5б, 6а, 8а классов

???? 8а класс побывал на экскурсии "Дизайн городской среды Набережных Челнов в 1970-80-е гг"

???? 1а, 1б, 1в, 2а, 3а классы посетили картинную галерею

???? 2б побывал на слете Тимуровских отрядов, мероприятие "Добро начинается с меня"

???? сходить в ДЭБЦ на выставку "Отблески жаркого лета", учащиеся 2а, 2в, 3б классов

???? Менә көзге каникуллар да үтеп китте???? шушы вакыт эчендә мәктәп укучылары сыйныф җитәкчеләре белән бергә өлгерделәр:

???? 6б һәм 7б сыйныф укучылары "Афалин" бассейнына (СОШ №35) бардылар

???? 5б, 6а, 8а сыйныф укучылары "Агач буенча кисеш" мастер-классында булдылар

???? 8а класс "1970-80 нче елларда Яр Чаллы шәһәр мохите дизайны" экскурсиясендә булдылар

???? 1б, 1в, 2а, 3а сыйныфлары картина галереясында булдылар.

???? 2б Тимуров отрядлары слетында, "Яхшылык миннән башлана" чарасында булып кайттылар

???? 2а, 2в, 3б сыйныф укучылары "Эссе җәй нурлары" күргәзмәсенә барып кайттылар