“Яшь бөреләр -2024” районкүләм конкурсы

Опубликовано: 22.04.2024

22 нче апрель көнне Мөслим мәдәният йортында узган “Яшь бөреләр -2024” районкүләм конкурсында укучыларыбыз уңышларга ирештеләр.
"Нәфис сүз" номинациясендә Галиева Зәйнәп -2 нче дәрәҗә диплом (җитәкчесе- Сөләйманова Мөнира Ирхатовна), Шәмсетдинова Ясминә- 2 нче дәрәҗә диплом
(җитәкчесе- Иванова Светлана Анасовна) "Җыр" номинациясендә Сәйфиев Ильвир- 1 нче дәрәҗә Диплом, Бухарин Рамазан- 2 нче дәрәҗә Диплом, Әхмәдуллина Зәйнәб-2 нче дәрәҗә диплом, Салихова Ралина -2 нче дәрәҗә диплом, “Милли моннар” курайчылар ансамбле 1 нче дәрәҗә дипломга ия булдылар (җитәкчеләре- Заянова Лилия Рафисовна). Уңышларыгыз белән котлыйбыз!