Республикакүләм фәнни-гамәли конференция нәтиҗәләре

Опубликовано: 27.03.2023

Бүген Казан шəһəре Совет районының «181 нче күп профильле мəктəп» гомуми белем муниципаль бюджет учреждениесе базасында академик Мирфатыйх Зәки улы Зәкиев исемендәге республикакүләм фәнни-гамәли конференция узды. Әлеге  конференциянең “Белем бирү процессын педагогик проектлау” секциясендә Мөслим лицееның татар теле, әдәбияты  укытучылары Латыйпова Алсу Гали кызы һәм Ситдыйкова Эльвера Дамир кызы призёр, инглиз теле укытучысы Гәрәева Алсу Флүр кызы лауреат булдылар.
Сегодня на базе МБОУ «Многопрофильная школа № 181» Советского района г. Казань прошла республиканская научно-практическая конференция имени академика Мирфатиха Закиевича Закиева. В секции  “Педагогическое проектирование образовательного процесса" учителя татарского языка и литературы Муслюмовского лицея Латыйпова Алсу Галиевна и Ситдикова Эльвера Дамировна стали призёрами, учитель английского языка Гараева Алсу Флюровна – лауреатом конференции.