"Укытучы hөнәренә багышлау" тантанасы

Опубликовано: 13.08.2021

13 нче августта Казан шәhәренең "Адымнар" полилингваль мәктәбендә Татарстан Республикасы мәгариф hэм фән министрлыгы тарафыннан әзерләнгән "Укытучы hөнәренә багышлау" тантанасы булды. Әлеге чарада бу уку елында Мөслим лицеена  укытучы булып кайткан 4 яшь белгечебез катнашты: математика укытучылары Закирҗанова А.Ә., Латипова А.Ф. , биология укытучысы Мәрдәншина А.И. , инглиз теле укытучысы Сәләхетдинова Л.Ш.  Очрашуда Татарстан Республикасы Президенты Рөстәм Нургали улы Миңнеханов, Мәгариф hәм фән министры  Илсур  Гәрәй улы Хәдиуллин  катнашты. Тантана яшь укытучылар анты белән тәмамланды. Яшь белгечләребезгә уңышлар телибез!